Noteikumi

Bloga izveidošanas un lietošanas noteikumi

Piesakoties bloga izveidošanai, Jums ir jāizlasa un jāpiekrīt tā lietošanas noteikumiem.

  1. Blogs ir Latvijas Universitātes piedāvāts pakalpojums darba, studiju vai personīgās informācijas publicēšanai, izmantojot personificētu informācijas ievietošanas sistēmu.
  2. Lai izveidotu blogu, jāiesniedz pieteikums, kura forma pieejama LU portāla pilnvarotajā daļā, un skaidri jāapraksta bloga izmantošanas mērķi. Pieteikums tiek izskatīts un atbilde par bloga izveidošanu vai neizveidošanu tiek nosūtīta uz LU izsniegto e-pastu 1 darba dienas laikā. Atteikt izveidot blogu var gadījumā, ja pietiekami skaidri netiek aprakstīti bloga izmantošanas mērķi vai norādītie mērķi ir ziņojumu publicēšana, kas nav atļauti saskaņā ar šo noteikumu 6. un 7. punktu.
  3. Latvijas Universitātei ir tiesības mainīt, uz laiku apturēt vai pārtraukt bloga pakalpojumu, par to iepriekš paziņojot publiski.
  4. Publicējot ziņojumus, jāievēro pieklājība un autortiesības.
  5. Blogā publicētie ziņojumi un citi materiāli atspoguļo tikai to autoru viedokli.
  6. Ja blogā tiek publicēti ziņojumi, kas satur rupjības, cieņu un godu aizskarošas ziņas, draudus, seksuāli orientētus izteikumus, aicinājumus uz vardarbību, rasu naidu un citu cilvēku diskrimināciju, Latvijas Universitāte var pārtraukt pakalpojuma sniegšanu ikvienam jebkurā laikā bez brīdinājuma vai ar brīdinājumu.
  7. Blogā nav atļauts publicēt uzņēmējdarbības reklāmu un darba piedāvājumus.
  8. Bloga autora iesniegtā informācija, kas nav paredzēta publicēšanai, netiek izpausta trešajām personām, izņemot gadījumus, kad likumā noteikts citādi.