Aktīvākie LU blogeri

LU bloga labajā pusē tagad piedāvājam sekot aktīvāko LU blogeru ierakstiem.

Pārējo blogu adreses apkopotas sadaļā “Blogi“.

Ja esi izveidojis blogu LU blogu sistēmā, bet uz to nav norādes šeit, raksti mums blogi!

Jaunas tēmas

Aktivizē savam blogam kādu no jaunajām tēmām. Ieej savā blogā, atrodi sadaļu “Appearance” un izvēlies “Themes”.

Blogu saraksts

Rakstiet uz blogi, lai norādi uz Jūsu blogu pievieno sadaļā Blogi. Mēs cenšamies sekot līdzi jaunākajiem blogiem, taču saraksts tiks papildināts operatīvāk, ja Jūs mums rakstīsiet par to, ka Jūsu blogs ir gatavs publicēšanai.

Saraksts ar jaunizveidotiem blogiem

Ir pagājis neilgs laiks, kopš sniegta iespēja pieteikties veidot savu blogu, taču daži blogi jau ir izveidoti tik tālu, lai uz tiem varētu publicēt norādes. Gatavos blogus lūdzam skatīt sadaļā “Blogi”.

Pieejamas jaunas bloga izskata tēmas

Lai nomainītu sava bloga izskatu, ieejiet sistēmā un sadaļā Themes izvēlēties sev tīkamāko izskata tēmu. Piedāvāto tēmu saraksts tiks papildināts arī turpmāk.

Latvijas Universitātes blogi

Laipni lūdzam Latvijas Universitātes blogu sistēmā!

Personīgais blogs ir mājas lapa, kuru Latvijas Universitāte piedāvā izveidot katram LU portāla lietotājam. Bloga adrese tiek sastādīta sekojoši: http://blogi.lu.lv/lietotajavards.

Lai izveidotu blogu, aicinām iepazīties ar noteikumiem un reģistrēties.

Ar atbildēm uz bieži uzdotiem jautājumiem var iepazīties sadaļā “Palīdzība“.

• About

Unsleepable is a free theme for WordPress created by Ben Gray. If you don't want this particular text on your site then you'll have to either edit it manually or slide a widget in to this area. This area is called "subfoot center."
    ADD A WIDGET HERE (SUBFOOT RIGHT)