Svētbrīdis

• Posted on December 28, 2010 at 17:34

Ir noslēdzies vēl viens gads, dažiem tikai pusgads, daudz kas ir piedzīvots. Un tādēļ gribētu izmantot iespēju pateikties:
1.Mūsu fakultātes dekānam Ralfam Kokinam, kurš deva man atkal šo jauko iespēju izpaust sevi kalpošanas darbā svētbrīžos ceturtdienās.
2.Pirmā kursa(gada)TF studentiem, kuri bija ļoti čakli svētbrīžu apmeklētāji šī pusgada laikā, kā arī par aktīvu piedalīšanos tajos un cerot, ka tā būs arī nākamajā gadā.

Pateicība visiem tiem, kuri neatteica piedalīties. Tas ir:
1.Ralfam Kokinam
2.Jurim Cālītim
3.Andrim Priedei
4. Dacei Balodei
Atvainojiet, ja aizmirsu vēl kādu, jo nav mūs daudz, bet visus atcerēties nevar.
Cerot uz mūsu jauku sadarbību arī nākošajā gadā, visiem Laimīgus Ziemassvētkus un Priecīgu Jauno gadu vēlot TF 3.kursa students Rihards Vuškāns.

P.S Tiekamies visi jaunā kvalitātē un mūsu darbības intensitātē sesijā un 2011.mācību gadā.