You are currently browsing the archives for February 2010.
Displaying 1 - 9 of 9 entries.

LU vāks

  • Posted on February 26, 2010 at 00:04

Ir iznācis jaunais LU Alma Mater izdevums. Šis notikums Teoloģijas fakultāti ir skāris vistiešākā veidā, jo uz vāka ir 3 topošie teologi (no kreisās: Jānis, Dace, Kristīne).

Pats žurnāliņš apskatāms vai lasāms šeit.

Atbild 1. kursa studenti

  • Posted on February 25, 2010 at 10:13

Sākumā pirmajā kursā bija 37 studenti, tagad ir 28 studenti. Pirmais pusgads raksturīgs ar iepazīšanās tusiņiem – tādi arī bija vairāki.  Vecums ir dažāds, sākot no 18 līdz apmēram 45 gadiem.

  1. Kā mainījās Tava ikdiena, kad sāki mācīties TF?
  2. Kāds spilgts (pozitīvs vai negatīvs) notikums palicis prātā, kopš sāki mācīties TF?
  3. Ko sagaidi no TF?

Agnese:

  1. Ikdiena? Cita pilsēta, dzīve kopmītnēs un, protams, TF. Iepriekš minētās vides savā starpā kontrastē un sniedz ko pavisam jaunu. Žēl, ka neesmu vēl paspējusi tā īsti „iefiltrēties” TF vidē. Jā, un arī citi cilvēki apkārt, tie jau veido to ikdienu un emocijas.
  2. Viens no tiem spilgtajiem bija sesija- „stresaina”, bet beigas pat ar ļoti pozitīvu noslēgumu.
  3. No TF sagaidu jaunas emocijas, informāciju, diskusijas un galvenais cilvēku atvērtību.

Ieva:

  1. Mana ikdiena ir kļuvusi harmoniskāka, jo ir brīvs laiks, kad es varu lasīt Bībeli, ir vairāk laika, ko veltīt sev.
  2. ir patīkami bijuši vairāki brīži. Katru brīdi, kas iepazīstos ar kādu jaunu cilvēku, ar ko ir kaut kas kopīgs, ir patīkami.
  3. es ceru attīstīt savu domāšanu, spēju paraudzīties uz pasauli citādāk, kā to dara vairums cilvēki. Man TF ir tikai ceļa sākums, tāpēc es esmu izvēlējusies ti sākt ar personības kodda cilvēciskā aspektā nostiprināšanu.

Toms:

  1. Palielinājusies mana noslogotība, bet iegūtās zināšanas atsver ieguldītās pūles. Tā vismaz gribas domāt.
  2. Tāda ļoti raksturīga notikuma nav. Jāmācās sadzīvot savā starpā.
  3. Ka fakultātē vienoties vienotībā, studenti un mācību spēki arvien vairāk palīdzēs viens otram, papildinās ikdienu universitātē.

Anrijs Rancāns:

  1. Vairāk laiku pavadu universitātē. Lasu Bībeli.
  2. Vēl jo spēcīgāk apzinos, ka viss ir! Kā viens! [ Prieks nav lieks netiks nevienam liegts.] Negatīvais – esmu līdz sirds vidum patiess. Sašutis par studentu aktivitāti, atsaucību, universitātes vienotības izpratni. Gan vispārīgi, gan sakarā ar 90. gadu Jubilejas pasākumiem.

Em:

  1. sāku vairāk domāju par garīgām lietām.
  2. Pozitīvie notikumi visi kursa tusiņi. Negatīvie – dažas lekcijas bija garlaicīgi pasniegtas.
  3. sagaidu no TF attīstību un atbilstību mūsdienu kvalitātes prasībām.

Hmm:

  1. Vairāk sāku iedziļināties dzīves jēgas meklējumos, kā arī izvērtēt cilvēku un cilvēku – Dieva attiecības un kā tas ietekmē viena otru.
  2. Ir varianti.
  3. Sagaidītu kvalitatīvu zināšanu ieguvumu.

students x:

  1. Sāku smēķēt mariju, dzert kandžu
  2. dejas TF ballē
  3. kvalitāti

students y:

  1. Sāku vairāk lasīt, pats taisu ēst.
  2. neitrāli
  3. Neko, Gaidu, kad pats ņemšu no TF, ko tā dod.

1.kursa studente:

  1. Ikdiena kļuvusi ārkārtīgi piepildīta; satikti interesanti cilvēki, no kuriem daži kļuvuši draugi; mainījies, papildinājies, bagātinājies viedoklis par dažādiem teoloģiskiem jautājumiem.
  2. Virkne brīvā laika pavadītā notikušu piedzīvojumu – gan pozitīvu, gan negatīvu, bet tas saistās ar cilvēka dabas iepazīšanu, tuvāku pieredzēšanu.
  3. Nākotnē (pieņemu, ka ne šajā 3. gadu periodā) lielāku kvalitāti studiju programmas, izpildījuma kontekstā – tas attiecas gan uz studentiem, gan mācību spēkiem, gan studiju saturu. Vēlos redzēt patiesu motivāciju šeit atrasties un apgūt to, kas šeit tiek piedāvāts. (sakārtotību, skaidrību LU struktūrās, gan savā starpā, gan attiecībā pret studentu)

/Ix Chel/:

  1. Ja pirms tam man nebija dzīves (personīgās), tas TF man ir devusi jaunus cilvēkus, kuri nu ir manas dzīves pamatā. Ikdiena ir kļuvusi krāsaināka un piepildītāka. Kā arī esmu iepazinusi kaut ko nedaudz „bukuli” – kristietību untad tā man liekas jēdzīgāka un pat pieņemama. Esmu laimīga nākt katru dienu uz lekcijām un sūkt visu informāciju savās smadzenēs.
  2. caur dažiem notikumiem un pasākumiem ir notikusi TF cilvēku iepazīšana, kas lika saprast, ka katrs no šiem cilvēkiem ir personības ar visu pozitīvo un negatīvo. Kopumā notikumi ir pozitīvi un progresējošs, nevēlos nevienu izcelt.
  3. Sagaidu sakarīgāku un disciplinētāku darbu TF Pašpārvaldē, lai nav jāplēšas uz pusēm, jo viss tiek paziņots aizkavēti. Sagaidu arī vēl jo projām tik pat labus un interesantus kopīgus pasākumus. Mācībās – lielāku atbildību un nopietnību no savas puses, no lektoru puses – lielāku loģiku un sistemātiskāku iztirzājot vielu.

Dace:

  1. Ikdienā daudzi cilvēki interesējās, ko man tur māca? Atšķirībā no iepriekšējām studijām. Dažkārt tas kaitina, tāpēc izveidoju savu blogu par mācībām, lai visu laiku nav jāstāsta viens un tas pats 77 reizes.
  2. Pozitīvie notikumi ir daudzi. Mācību vielas(protams, ar izņēmumiem). TF 90 gadu jubilejas pasākumi. Negatīvais arī ir: sesija, TF piederīgo  negatīvās īpašības.
  3. No TF vadības sagaidu lielāku izsūta informāciju. No studentiem – lielāku ieinteresētību un apzināties, kam pieder. TF Studentu Pašpārvaldes – lielāku organizētību un iniciatīvu. No pasniedzējiem – interesantāku stāstījumu ar uzskates materiāliem.

Sagatavoja Treigutu Dace

Ja ir vēlēšanās ikvienam, kuri saistīts ar TF, savas atbildes variet iesūtīt: tfstudenti@gmail.com (anonīmas atbildes netiks publicētas, jānorāda īstais vārds, kurss un ar kādu vārdu publicēt atbildes)

TF pašpārvaldes rīkotais pasākums un konference – Kas notiek?

  • Posted on February 18, 2010 at 17:31

Gribētos mazliet dalīties pārdomās par LU Teoloģijas fakultātes pašpārvaldes rīkotajiem pasākumiem un konferenci. Par karnevālu nevarēšu neko teikt, jo nebiju.

Vispirms jau par 10. februāri.

Cēlos diezgan agri tanī dienā, jo jau 10 no rīta bija jāsākas radošajai darbnīcai Dekanāta zālē. Kad ap 10 tur ierados, dekanāta zāles durvis bija slēgtas. Devos lejā uz datorklasi, lai noskaidrotu lietas apstākļus. Tur man paskaidroja, ka visi pasākumi sāksies tikai 12,lai gan sākums uz afišas norādīts 10.Tad kāda no pasniedzējām devās lejā un arī prasīja, vai nekas nenotiks. Mēs augšā gaidījām. Pēc neilga laika uznāca Jānis Briedis un Toms Treibergs. Jānis Briedis paraustīja durvis un pavaicāja, vai dekanātā neviena nav. Laima Geikina atbildēja, ka nē. Tad tas sāka noskaidrot, kur būtu atrodamas dekanāta zāles atslēgas, kuras Laima Geikina paņēma un atslēdza telpu. Mēs visi iegājām iekšā. No sākuma studentu bija maz, bet pēc brīža sanāca. Mūsu uzmanībai tika piedāvāta tāda atrakcija kā radošā darbnīca. Tas gan bija interesants pasākums, jo bija jāizdomā tāds kā fakultātes logo. Pēc tam katra grupa savu darbu varēja prezentēt, kas bija labas iespējas vērtēt savu un pārējo runāt prasmi. Arī par tēju, kafiju, cepumiem bija ticis padomāts, lai gan tas nav galvenais-galvenā, manuprāt, bija kopā būšanas sajūta. Pēc radošās darbnīcas tika nolasīts referāts par LU vēsturi, ja nemaldos, tad Artis no 1.kursa mums visiem mācīja meditāciju, kas arī bija ļoti interesants pasākums. Pēc tam uzstājās Atis Sinka, Vēsma Cielava, Andris Namnieks(Džimba),kā arī Harijs Kadiķis ar bundziņām. Vispirms skanēja instrumentālie gabali, tad dziesmas. Daža laba dziedāšana gan izklausījās pēc kaķa blēšanas. Kad visa šī daļa bija beigusies, tad pienāca laiks, kad būtu jārāda filma un jādiskutē par to. Mūsu uzmanībai tika piedāvāta filma” Ījaba Ceļš’’. Jāsaka, ka jau sākumā, kad izskanēja šīs filmas nosaukums, daudzas meitenes teica, ka viņas jau iepriekš esot sacījušas pašpārvaldes locekļiem, ka šo filmu nevēlas skatīties, taču tas netika ņemts vērā, jo Atis Sinka ielika tieši šo filmu, nosauca režisorus, pateica-visu cieņu šiem vīriem un pats ar Jāni Briedi kaut kur aizgāja. Arī es nesaprotu, kādēļ tāda izvēle fakultātes jubilejas pasākumā ar bēru minorīgu ievadu jau filmas sākumā. To varētu salīdzināt ar kāzām, kur dejām visu laiku skan bēru mūzika. Filmu noskatījās apmēram kādi pieci cilvēki, tika arī paskaidrots, ka mēs visi esam tādā stāvoklī kā Ījabs, ka mums ir atņemtas zemes, mājas, mēs visi vārtāmies bedrē meža vidū. Nezinu, bet man liekas, ja kaut kas ir jāskatās tikai skatīšanās pēc, tad tam nav nekādas jēgas un nozīmes. Arī iecerētā diskusija par šo filmu nenotika.

Tad vajadzēja būt vēl vienai daļai-talantu laiks. Tas diemžēl nenotika, kaut gan līdz burziņam laiks bija 2 stundas. Līdz ar to rodas jautājums-Vai tiešām tikai šie četri studenti, kuri spēlēja kliņģera laikā, ir vienīgie talantīgie mūsu fakultātē? Vai varbūt arī šis, tāpat kā studentu domu nerespektēšana filmas izvēlē, bija dažu pašpārvaldes locekļu paņirgāšanās par studentiem?

Tā mēs līdz burziņam dabūjām divas stundas nīkt. Arī burziņš nebija izdevies, jo visas sākuma domas par spēlēm kaut kur izplēnēja gaisā kā pagājušo laiku ogles, izdūmodamas katra uz savu pusi. Un tad jau visi pamazām arī devās mājās. Un nobeigumā rodas pārdomas-kas palika atmiņā no šīs dienas? Man vismaz palika radošā darbnīca, kura arī pēc tam bija avots šim rakstam.

Arī konference 1; 2 bija ļoti labas,

tikai Jānis Briedis nezināja teikt, kur otrajā dienā tās notiek, jo lejā nebija, bet Mazajā Aulā. Tas man vaicāja-kas notiek ?Nekas jau nenotiekot, īsāk, viņš par to neko nezinot. Pašam sanāca ne uz visām konferencēm tikt, tomēr divu dienu laikā uz kurām tiku, sacīšu, ka tās bija labas. Piektdien tikai pamaz cilvēku bija. Pat Normunds Titāns visiem bija teicis nākt, jo studenti neesot zinājuši, jautājuši, vai šie lasījumi esot tikai referentu starpā. Droši vien, ja tie būtu tikai tādā aspektā, tad tam nebūtu nekādas jēgas, jo neviens jau nedzīvo un neko nedara par prieku sev pašam, bet citiem. Lielākā daļa šo pasākumu rīkotāju no pašpārvaldes pašos pasākumos nebija redzami, kas arī bija liels izbrīns, jo, ja bija vēlme kaut kā saliedēt fakultāti, tad viņiem pašiem bija aktīvi jāpiedalās un jāaicina piedalīties arī pārējie, nevis tas bija jādara pasniedzējiem. Tomēr gribētu paslavēt  pirmā kursa pašpārvaldes studentus, kuri bija ļoti aktīvi. Tādas ir manas pārdomas par šiem pasākumiem. Kādas bija jūsējās? Gaidīšu atsauksmes! Un jūsu domas par šiem pasākumiem.

Autors Rihards Vuškāns

… Simpozijs tiem, kas jūtas piederīgi Teoloģijas fakultātei

  • Posted on February 18, 2010 at 14:48

LU Teoloģijas fakultātes dibināšanas 90. gadadienai veltīta sekcija (simpozijs) notika 11.februārī plkst 17:00 Ēdnīcas banketa zālē. Sākumā apmēram pusstundu notika brīvās sarunas.

Tad visus aicināja ieņemt vietas un pasākumu vadīja Juris Cālītis.  Priekšlasījumi notika brīvā atmosfērā ar diskusijām un jautājumiem priekšlasījumu laikā.

Pirmo priekšlasījumu lasīja Andris Priede  par „LU TF konfesionālās dažādības izaicinājumu risinājums 20.-30. gadu Latvijā”.

Otrais runāja Gundars Ceipe  par „LU Teoloģijas Fakultātes un Latvijas Brāļu draudzes mijiedarbība laika posmā no 1919. līdz 1940. gadam”

Trešais dalījās atmiņās Dainis Zeps par „Seno valodu profesors Pauls Žibeiks un viņa metode (1987.-1992.)“

Priekšlasījumu sesiju (kā odziņa) nobeidza Laima Geikina ar „Reliģijas pedagoģijas attīstība LU Teoloģijas fakultātes paspārnē”, kur rosināja pārdomāt TF misiju. Kā arī par to, ko TF var dot Latvijas sabiedrībai.

TF piederīgie un viesi.

TF piederīgie un viesi otrā pusē.

Pēc priekšlasījumiem un diskusijām bija sarunas brīvā gaisotnē, kas turpinājās līdz ~21:30.

Kopumā interesants pasākums.

Treigutu Dace

Studentu diena

  • Posted on February 12, 2010 at 21:00

Trešdien, 10. februārī LU TF notika studentu diena. Pēc 10.00 visi tikai aicināti uz radošo darbnīcu dekanāta zālē.

Uzdevums bija: TF vizuālās reklāmas izgatavošana pasniedzēju skatījumā un TF studentu moto (ka, piemēram, fizmatiem un ģeogrāfiem).

Dalībnieki procesā.

Arī pasniedzēji veidoja savu plakātu, kas patika arī citiem pasniedzējiem.

Visi dalībnieku izveidotie plakāti.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

12.00 studentu pētījumu prezentācijas TF dekanāta zālē. Students Jānis Vītols stāstīja par LU galvenās ēkas vēsturi.

Artis Rams stāstīja par meditāciju. (Artis nevēlējās būt redzams)

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

13.30 uzkodas un talantīgo studentu koncerts TF dekanāta zālē.

Un studentu sniegtais koncerts:

Tālāk sekoja 14.30 dokumentālā filma. 15.30 talantīgu studentu koncerts, kas nenotika . Pāris stundas nebija ko darīt un tad sekoja 18.00 balle.

Treigutu Dace

Teoloģijas fakultātes 90. gadu izstādes svinīgā atklāšana 14:00

  • Posted on February 11, 2010 at 00:51

Ceturtdien, 4. februārī. plkst. 14.00 LU galvenās ēkas 2. stāvā Daudznozaru bibliotēkā notika izstādes atklāšana.

Uzejot otrajā stāvā pa galvenajām kāpnēm, pagriežoties pa kreisi, gaitenī pie bibliotēkas durvīm bija plakāts, kas vēstīja par izstādi. Izstāde ir apskatāma visiem no 4. – 18. februāra.

Izstādes nosaukums ir “Kopīgiem spēkiem”, kas vēsta par LU TF nozīmīgākajām publikācijām 90 gadu garumā.

Svarīgie cilvēki Teoloģijas fakultātē pagājušā gs.

Tuvojoties plkst. 14, sāka nākt interesenti un aplūkoja izstādītos materiālus.

Sāka nākt kopā vairāk cilvēki…

Kad sākās izstādes atklāšana, bija sanācis kopā krietns pulks.

Izstādi atklāja koris ar dziesmu.

Tālāk sekoja svinīgās runas un pateicības.

TF sveica rektors Mārcis Auziņš, kurš uzdāvināja grāmatu par LU, ko ieteica nolikt visiem pieejamā vietā.  Sveicēju vidū bija arī Bibliotēkas vadītāja Iveta Gudakovska un Daudznozaru bibliotēkas vadītāja Andželika Avdeikina. Īpašs paldies tika teikts Dacei Balodei par bibliotēkas krājuma kvalitatīvu veidošanu uz sakārtošanu.

Izstādes otrā daļa bija bibliotēkas tālākajā telpā, kura, kā par pārsteigumu, bija atbrīvota no plauktiem.

Pēc kora dziesmām, svinīgām runām un pateicībām, turpinājās sirsnīgas sarunas. Par godu TF dzimšanas dienai tika ēsts kliņģeris.

Treigutu Dace

Book of Eli

  • Posted on February 6, 2010 at 00:56

Janvāra beigās noskatījos filmu, kas pārsteidza gan ar nosaukuma latviskojumu, gan filmas saturu.book-of-eli

Book of Eli latviski tulkota kā Īlaijas grāmata, kas, aizmirstot par ebreju valodas izcelsmi (אלי), varētu būt vai nu neizpratne par atbilstošu tulkojumu, vai arī apzināts ironisks tulkojums ar nolūku brīdināt skatītāju, ka filma būs Holivudas produkts, tādēļ tās nosaukumu jāpārceļ pēc iespējas burtiskā angļu runas atveides formā.

Filma vēsta par pasauli pēc globālas katastrofas, filma veidota antiutopijas žanrā kā bezgalīgi slikts nākotnes pareģojums. Cilvēki meklē ūdeni un pārtiku, dzīro un nogalina. Meklējot veidu, kā paļaut cilvēkus ar ideoloģijas palīdzību, ļaunais vietējās pilsētiņas barvedis atceras par Bībeli, taču diemžēl pēc globālās katastrofas ir iznīcināti turpat vai visi Bībeles eksemplāri.

Vārda Ēli nozīme ir mans Dievs, un kā Vecajā Derībā, tā filmā to lieto kā pretstatu cilvēkam, cilvēcei (אדם). Filma labi parāda vairāku pilnīgi atšķirīgu dzīves un uztveres veidu vienlaicīgu pastāvēšanu, kas izraisa nebeidzamus konfliktus. Kas tad ir Ēli, vai tā ir balss, kas liek doties misijā ar Labo Vēsti pa stihiju izpostīto ASV vidieni, vai dieva vietā ir spēcīgs vīrietis, ar kuru juku laikos ir vērts turēties kopā un kas spēj aši nogalināt visus pāri darītājus, vai visuaugstākā vietu aizņem varaskāre un vēlme iegūt absolūtu kontroli pār visiem cilvēkiem.

Holivudas (ne)stils, protams, maitā visu posta un iznīcības noskaņu ar spriedzes pilnu action, kanibālismu, visu laiku jaudīgāko rokas granātu, apskaužami precīzu pistoles šāvēju, kas precīzi izrēķinās ar automātisko ieroču īpašniekiem, bet emocionālais tukšums un bezizeja tomēr tiek veiksmīgi parādīta.

Ar mentāli mazāk apdāvinātām personām politikā, kas aizņemas milzu summas, ko Latvija maksās nākošās 2-3 paaudzes, kā arī 200 tūkst. bezdarbnieku Latvijā, kas katrs sitas, kā māk, kamēr viens aizceļo, tikmēr otrs pacieš visas valsts sistēmas nekrietnības un neizdarības tepat, šķiet, ka šai filmai ar ikdienu ir ne tikai milzu atšķirības, bet arī šis tas kopīgs, taču personīgais filmas vērtējums un lēmums, skatīties to vai ne, atkarīgs no katra paša izvēles.

Kaspars,
TF absolvents

Teoloģijas fakultātes 90. gadu svētku dievkalpojums 12:00

  • Posted on February 4, 2010 at 18:25

Šonedēļ LU teoloģijas fakultātē ir reģistrācijas nedēļa, kad studenti reģistrējās, lai mācītos tālāk.  Pirms 90 gadiem, tieši šajā dienā – ceturtdien, 4. februārī, oficiāli tika dibināta Teoloģijas fakultāte.  Vairāk lasiet šeit. Diemžēl dievkalpojumu apmeklēja nedaudz interesenti, par ko bija ne visai priecīga TF vadība.

Dievkalpojuma ierakstu var redzēt šeit.

visi

Dievkalpojuma sprediķis bija par mīlestību no 1. Kor.13. Sprediķis tika lasīts 3 daļās.

rektorsPirmais runāja rektors Ralfs Kokins. Un viņš teica:  Sabiedrībā jebkuros laikos valda sāncensības gars. Šajā pasaulē visur ir dažādas problēmas. Tomēr jātiecas pēc lielām dāvanām, kaut kā vērtīga. Visām zinātnēm pāri ir mīlestība. Mīlestība ir vērtība, cilvēcība… kāda visam jēga bez mīlestības? Bez mīlestības nekas nav derīgs un kalpo postam, karam, nāvei…Visi upuri ir veltīgi bez mīlestības: universitātei, sabiedrībai…Bez mīlestības neviena zinātne nekalpo nekam labam.

calitisOtrais runu teica docents Juris Cālītis. Viņš teica: Vai mēs otram liekam ceļā šķēršķus? Cilvēki kļūdīsies, bet vai Tu priecājies par cilvēku kļūdām vai mīlestība priecājas par patiesību? Mīlestība panes visu un cer, ja viss liekas bēdīgs. Tīņi bērni ir egocentriski, agresīvi un viņu vajadzības ir pirmā vietā. Pieauguša cilvēka raksturojums ir mīlestība. Teoloģijas fakultātei jārāda mīlestība visupirms. Otra vajadzības liekam pirmā vietā, pirms liekam savas vajadzības pirmā vietā.

priedeSprediķi noslēdza Andris Priede. Viņš stāstīja par Teoloģijas fakultātes 90 gadu vēsturi. “Trīs mācītāji stājās priekšā// un teica visu, kas tiem iekšā.” Šajā pasaulē daudzas zināšanas ir svarīgas, bet mīlestība ir pāri visam un tā paliks mūžīgi, atšķirībā no citām zināšanām. Mīlestība spēj kalpot un piedot.

pec dievkalpojuma Pēc dievkalpojuma valdīja brīva atmosfēra, kur varēja apsveicināties viens ar otru. Dievkalpojumu apmeklēja LU rektors Mārcis Auziņš, kurš draudzīgi pēc dievkalpojuma runājās ar dekānu Ralfu Kokinu.

Treigutu Dace

LU TEOLOĢIJAS FAKULTĀTES 90 GADU svinību programma

  • Posted on February 3, 2010 at 21:10

4.februāris

12.00 dievkalpojums Mazajā aulā. Dievkalpojuma ieraksts šeit.

14.00 izstādes atklāšana un dzimšanas dienas kliņģeris bibliotēkā

10.februāris – Studentu diena

10.00 radošā darbnīca TF dekanāta zāle

TF vizuālās reklāmas izgatavošana pasniedzēju skatījumā

TF studentu moto (ka, piemēram, fizmatiem un ģeogrāfiem)

12.00 studentu pētījumu prezentācijas TF dekanāta zāle

13.30 kliņģeris un talantīgo studentu koncerts TF dekanāta zāle

14.30 dokumentālā filma un diskusijas TF dekanāta zāle

15.30 studentu muzikāls priekšnesums

18.00 balle

11.februāris

9.45-16.00 LU gadskārtējā konference „Reliģijas un zinātnes dialogs” I sēde LU Mazajā aulā. Programma. (VIDEO)

17.00 – … simpozijs „LU Teoloģijas fakultātes dibināšanas 90. gadadienai” LU kafejnīcā. Programma

12.februāris

9.45-16.00 LU gadskārtējā konference „Reliģijas un zinātnes dialogs” II sēde LU Mazajā aulā. Programma. (VIDEO)

13.februāris

20.00- 05.00 TF studentu organizēts karnevāls „Mitoloģiskās vēlešanas”

Visi laipni aicināti!