Par mums Ikvienu

Bijušie, esošie, nākošie TF studenti.

Esam ikkatrs viens un visi kopā LU Teoloģijas fakultātes studenti kopš 1920. gada 4. februāra.

Teoloģijas fakultātē ir Teoloģijas un reliģiju zinātnes bakalaura studiju programma , Teoloģijas maģistra studiju programma, Reliģijas un ētikas skolotāja profesionālā studiju programma, Teoloģijas Doktora studiju programma.

Pēc neoficiāliem datiem, pašlaik esam aptuveni 150 studenti fakultātē.

Ikviens ( bijušie, esošie, topošie TF studenti) tiek aicināti piedalīties un pieteikt savus gara darbs un idejas: tfstudenti@gmail.com

Raksti tiks izskatīti un publicēti ar segvārdiem(nikiem) vai informāciju, kuru norāda autors. Anonīmu autoru darbi netiks publicēti.

Sūtiet svarīgāko, kas attiecas uz teoloģiju un TF studentu dzīvi: rakstus, atmiņu stāstus, reportāžas, jokus, esejas, intervijas, zinātniskus rakstus, video…